кабинет

(Фото) Министерката се пожали оти не можела за Трифун да се напие

Министерката за образование и наука Рената Десковска, вчера се пожали на својот Фејсбук профил оти неможе да си го прослави празникот на лозарите Св.Трифун. Таа …

(Фото) Министерката се пожали оти не можела за Трифун да се напие Прочитај повеќе »

 Јован Јованов добил наредба до кабинетот на Груевски да не оди на „Евровизија“

Музичарот Јован Јованов  раскажува дека од кабинетот на поранешниот премиер Никола Груевски му кажале на раководството на МТВ дека Јованов никако не смее да настапува …

 Јован Јованов добил наредба до кабинетот на Груевски да не оди на „Евровизија“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top