(Видео) Тепачка на Сардинија, маж го нападна капетанот кој со глисер му ја удри сопругата

На плажата Кала Лунга на северот на Сардинија се случи тепачка во која маж со нога удри еден од возачите на глисери кои му ја …

(Видео) Тепачка на Сардинија, маж го нападна капетанот кој со глисер му ја удри сопругата Прочитај повеќе »