(Видео) Најмалиот брат на Новак Ѓоковиќ се сврши, девојката ја побара на Калемегдан

Ѓорѓе Ѓоковиќ, најмалиот братот на српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ ја побара за жена неговата девојка инфлуенсерката Сашка Веселинов. Свршувачката била на Калемегдан во Белгград, додека …

(Видео) Најмалиот брат на Новак Ѓоковиќ се сврши, девојката ја побара на Калемегдан Прочитај повеќе »