(Фото) Калиопи по благослов во Острог

Mакедонската поп-ѕвезда Калиопи Букле деновиве беше во посета на познатиот манастир „Свети Василије Острошки”, во Црна Гора. Од таму сподели фотографија, велејќи дека „се чувствува …

(Фото) Калиопи по благослов во Острог Прочитај повеќе »