Камала Харис

Симпсонови предвидоа како Камила Харис ќе биде облечена на инаугурацијата

Анимираната серија „Симпсонови“ има долга историја во предвидување на работите. Последното во низата работи што успеаја да ги предвидат е облеката со која Камала Харис …

Симпсонови предвидоа како Камила Харис ќе биде облечена на инаугурацијата Прочитај повеќе »

Руските пранкери ја измамиле и соработничката на Џо Бајден претставувајќи се како Грета Тунберг

Руските пранкери Вован и Лекус ја измамија и Камала Харис, соработничката на кандидатот за претседал, Џо Бајден, и жената што би можела да биде идниот …

Руските пранкери ја измамиле и соработничката на Џо Бајден претставувајќи се како Грета Тунберг Прочитај повеќе »

Scroll to Top