Македонските фудбалерки ќе му гостуваат на Јувентус

Македонските фудбалерки од тимот на Каменица Саса денеска ќе играат против италијанскиот шампион Јувентус. Тие попладнево треба да стигнат во Торино, каде што ќе го …

Македонските фудбалерки ќе му гостуваат на Јувентус Прочитај повеќе »