Дајана сакала да ја откаже венчавката ден претходно

Десет дена по кралската венчавка на принцот Хари и Меган Маркл сè уште се собираат впечатоците од цремонијата, но сите главно се согласуваат дека церемонијата …

Дајана сакала да ја откаже венчавката ден претходно Прочитај повеќе »