Поранешен полковник кој пребега во Сеул откри како убивал, шпионирал и произведувал дрога за Ким Џонг-ун

Поранешен полковник Ким Кук-сонг ги откри сите мрачни тајни и работи кои морал да ги прави во името на севернокорејскиот лидер Ким Џонг-ун. Тој е првиот …

Поранешен полковник кој пребега во Сеул откри како убивал, шпионирал и произведувал дрога за Ким Џонг-ун Прочитај повеќе »