Пет идеи за посен ручек на Велики петок

Палента на вода Направете ја палентата на вообичаен начин. Настрана издинстајте кромид и додадете сок од домати, зачинет по желба. Откако сосот ќе проврие прелијте …

Пет идеи за посен ручек на Велики петок Прочитај повеќе »