Кортни Лав

Кортни Лав не го поднесува Бред Пит, не може да му прости затоа што останала без главната улога во „Боречки клуб“

Амриканската глумица и музичкара Кортни Лав го обвини Бред Пит затоа што не ја добила главната женска улога во култниот филм „Боречки клуб“, Fight Club, …

Кортни Лав не го поднесува Бред Пит, не може да му прости затоа што останала без главната улога во „Боречки клуб“ Прочитај повеќе »

(Видео) Убиен детективот што ги истражуваше аферите на Бил Клинтон

Познатиот приватен детектив од Сан Франциско, Џек Паладино, починал во понеделникот во болница од повредата на главата што ја добил за време на грабеж минатата …

(Видео) Убиен детективот што ги истражуваше аферите на Бил Клинтон Прочитај повеќе »

Scroll to Top