Инфлуенсерка тврди имала секс со Леброн Џејмс

НБА-ѕвездата Леброн Џејмс се најде во центарот на секс-скандал, откако популарната американска инфлуенсерка Софија Френклин тврди дека кошаркарот ја изневерува сопругата со неа. Инаку, Леброн …

Инфлуенсерка тврди имала секс со Леброн Џејмс Прочитај повеќе »