Наоми Кембел е во врска со Лијам Пејн, двојката е снимена во Африка

Светскиот модел Наоми Кембел е во врска со музичарот Лијам Пејн, пишуваат светските медиуми. Двојката била снимена заедно за време на нивната посета во Африка. …

Наоми Кембел е во врска со Лијам Пејн, двојката е снимена во Африка Прочитај повеќе »