(ФОТО) Каролина излегува со свекрвата

Поп-ѕвездата Каролина Гочева вчеравечер беше излезена заедно со свекрвата, познатата дизајнерка Лиле Корубин. Тие биле во Чифте амам, а друштво им правеле и актерката Амернис …

(ФОТО) Каролина излегува со свекрвата Прочитај повеќе »