Ќерката на Џони Деп позира гола за магазинот „Ај Ди“

Лили Роуз-Деп (23) , ќерката на познатиот пар актерот Џони Деп и француската актерка и модел Ванеса Паради, позираше гола за магазинот „Ај-Ди“. Најголемо внимание …

Ќерката на Џони Деп позира гола за магазинот „Ај Ди“ Прочитај повеќе »