Линкин

„Го изневерував, и го натерав да се убие“ – Скандалозни пораки на жената на пејачот на Линкин парк, еден час по неговата смрт!

На Твитер профилот на сопругата на Честер Бенингтон, вчера осамнаа страшни пораки, толку што сите одбиваат да поверуваат дека таа тоа го напишала.Фронтменот на прочуениот …

„Го изневерував, и го натерав да се убие“ – Скандалозни пораки на жената на пејачот на Линкин парк, еден час по неговата смрт! Прочитај повеќе »

СВЕТОТ ВО ШОК – Се САМОУБИ пејачот од Линкин Парк

Извори блиски до полицијата потврдиле дека 41-годишниот пејач се обесил во својот стан во Лос Анџелес, а неговото тело е пронајдено утринава. Зад себе оставил …

СВЕТОТ ВО ШОК – Се САМОУБИ пејачот од Линкин Парк Прочитај повеќе »

Scroll to Top