лицемерие

ЛИЦЕМЕРИЕ: Америка тестираше ракета со поголем дострел од онаа на Северна Кореја – Никој не и се закани со војна

Лансирањето е изведено пред некој ден во Калифорнија. Ракетата е лансирана од воздухопловната база „Wanderberg“ која се наоѓа покрај Лос Анџелес, јавува ABC News, повикувајќи …

ЛИЦЕМЕРИЕ: Америка тестираше ракета со поголем дострел од онаа на Северна Кореја – Никој не и се закани со војна Прочитај повеќе »

Наташа Беквалац: Алергична сум на лажни морали и лицемерие

Веќе неколку дена Наташа Беквалац ја промовира својата нова песна под името „Црта“, а според првичните реакции, изгледа дека ова ќе биде уште еден нов …

Наташа Беквалац: Алергична сум на лажни морали и лицемерие Прочитај повеќе »

Scroll to Top