Метју Пери бара девојка на интернет

Популарниот холивудски глумец, Метју Пери, кој се прослави во хумористичната серија „Пријатели“, бара девојка преку интернет. Пери, кој неодамна раскина со 21 години помладата глумица …

Метју Пери бара девојка на интернет Прочитај повеќе »