(Видео) Твитерџија го погоди датумот на смртта на кралицата Елизабета, а го предвиде и за кралот Чарлс

Логан Смит го предвидел датумот на смртта на кралицата Елизабета Втора, пренесе „Мирор“. Тој пред неколку недели на „Твитер“ напишал дека таа ќе почине на …

(Видео) Твитерџија го погоди датумот на смртта на кралицата Елизабета, а го предвиде и за кралот Чарлс Прочитај повеќе »