„Ураганките“ соборија рекорд, нивната песна „Локо Локо“ е најгледана

Песната „Локо Локо“, со која оваа година, групата „Ураган“, ќе ја претставува Србија на „Евровизија“, е најгледана на официјалниот канал на Песна на Евровизија. Досега …

„Ураганките“ соборија рекорд, нивната песна „Локо Локо“ е најгледана Прочитај повеќе »