(Фото) Кетрин Зета Џонс со разголено деколте на роденден кај канадски милијардер

Холивудската двојка Кетрин Зета Џонс и Мајкл Даглас присуствуваа на прославата на 60. роденден на милијардерот од Канада Лоренс Строл. На забавата актерката го придржуваше …

(Фото) Кетрин Зета Џонс со разголено деколте на роденден кај канадски милијардер Прочитај повеќе »