(Видео) По грешките со Ливерпул, голманот Кариус беше кобен и за Бешикташ

Германскиот голман Лорис Кариус кој неславно се прослави во големото финале во Лига на шампиони во 2018 година, меѓу Ливерпул и Реал Мадрид, повторно направи …

(Видео) По грешките со Ливерпул, голманот Кариус беше кобен и за Бешикташ Прочитај повеќе »