(Видео) Играч на „Љуботен“ погоди од половина терен

„Љуботен“ убедливо е поразен од „Тетекс“ (1:5) во финалето на Купот на ОФС Тетово, но единствениот гол вреди како пет. Имено, играчот на „Љуботен“, Дејан …

(Видео) Играч на „Љуботен“ погоди од половина терен Прочитај повеќе »