(Фото) Меган Маркл го покажа своето прво момче

Војвотката од Сасекс Меган Маркл објави на „Инстаграм“ фотографија од нејзиното прво момче. Таа се пофали дека во средношколските денови излегувала со Луис Сегур, а …

(Фото) Меган Маркл го покажа своето прво момче Прочитај повеќе »