(Фото) Меган Маркл го покажа своето прво момче

Војвотката од Сасекс Меган Маркл објави на „Инстаграм“ фотографија од нејзиното прво момче. Таа се пофали дека во средношколските денови излегувала со Луис Сегур, а двајцата се сликале покрај Божикна елка.

На фотографијата направена пред 38 години Меган носи црвен фустан а фановите и порачаа дека се нема променето многу.

Scroll to Top