Фудбалер на Манчестер има трауми, колегите го исмевале затоа што бил многу грд

Англискиот фудбалер Лук Чедвик за англиските медиуми откри дека има трауми од времето кога играл за Манчестер Јунајтед. Чедвик објаснил дека додека го носел дресот …

Фудбалер на Манчестер има трауми, колегите го исмевале затоа што бил многу грд Прочитај повеќе »