Селена Гомез ја продава куќата, ѝ требаат пари за лекување

25-годишна пејачка Селена Гомез последниве години се бори со болеста лупус. Таа минатата година откри дека нејзината најдобра другарка ѝ донирала бубрег, без кој Селена …

Селена Гомез ја продава куќата, ѝ требаат пари за лекување Прочитај повеќе »