Трнливиот пат на Мадона до успехот

Кралицата на поп-музиката, Мадона, денеска полни 60 години. Пејачката се смета за една од најголемите музички икони во историјата на популарната музика, како и секс-симбол на денешницата. Мадона …

Трнливиот пат на Мадона до успехот Прочитај повеќе »