мадона

Ги плашиш децата и губиш фанови побрзо од тонењето на Титаник ѝ рекоа пријателите на Мадона откако ги објави новите фотографии

Мадона повторно се најде на мета на критики од фановите, откако ги објави новите фотографии. Иако и досега објавуваше шокантни фотографии и видеа, многумина ѝ …

Ги плашиш децата и губиш фанови побрзо од тонењето на Титаник ѝ рекоа пријателите на Мадона откако ги објави новите фотографии Прочитај повеќе »

Ив сен Лорен ќе ја оживее книгата „Секс“ на Мадона, експлицитните слики на пејачката на изложба во Мајами

На 20 октомври 1992 година, „Еротика“, беше објавен петтиот албум на Мадона. Концептот беше заснован на „секс и љубов“ на кои се обрати госпоѓицата Чиконе …

Ив сен Лорен ќе ја оживее книгата „Секс“ на Мадона, експлицитните слики на пејачката на изложба во Мајами Прочитај повеќе »

(Видео) Мадона симулираше секс на Тик Ток: побарај стручна помош и велат фановите

Мадона повторно на социјалните мрежи објавува видеа за кои нејзините фанови се чудат и коментираат дека нешто не е во ред со пејачката. Последното видео …

(Видео) Мадона симулираше секс на Тик Ток: побарај стручна помош и велат фановите Прочитај повеќе »

(Видео) Мадона се сними без шминка за да ги замолчи критичарите

Мадона пак ги изненади фановите овој пат со видео на кое е без шминка. Пејчката го објави за да ги замолчи критичарите кои често ја …

(Видео) Мадона се сними без шминка за да ги замолчи критичарите Прочитај повеќе »

(Видео) Фановите ѝ рекоа на Мадона дека личела на вонземјанин

По најновото видео фановите ја споредија Мадона со вонземјанин. Со белите веѓи, пренагласените јаболчици, искосените очи и полните усни, таа повеќе не личи на себе, …

(Видео) Фановите ѝ рекоа на Мадона дека личела на вонземјанин Прочитај повеќе »

Фановите ја критикуваат Мадона дека со сила се прави млада и не сака да ги прифати годините

Поп-пејачката Мадона објави видео на социјалната мрежа „Тик-ток“, на кое јасно се гледаат нејзините хируршки зафати. Видеото на кое Мадона одблиску се снима беше повод …

Фановите ја критикуваат Мадона дека со сила се прави млада и не сака да ги прифати годините Прочитај повеќе »

(Видео) Мадона и Токиша со лезбиски бакнеж во новиот спот

Поп пејачката Мадона објави нов ремикс на хитот „Hung Up“ во кој соработува со доминиканската раперка Токиша. Ремиксот е насловен „Hung Up on Tоkischa“. Режисер …

(Видео) Мадона и Токиша со лезбиски бакнеж во новиот спот Прочитај повеќе »

(Фото) Мадона се заљуби во 31 години помлад модел

Мадона е во врска со 31 години помладиот модел Ендру Дарнел, пренесоа светските медиуми. Тој во петокот вечерта стигна на нејзиниот концерт во Њујорк, а …

(Фото) Мадона се заљуби во 31 години помлад модел Прочитај повеќе »

Мадона влезе во историјата и е првата жена која имала топ 10 албуми во пет различни децении

Кралицата на попот Мадона оваа недела влезе во историјата како првата жена која имала топ 10 албуми во Америка во пет различни децении. Ремикс компилацијата …

Мадона влезе во историјата и е првата жена која имала топ 10 албуми во пет различни децении Прочитај повеќе »

(Видео) Со лезбиски бакнежи Мадона го прослави 64. роденден

Поп-пејачката Мадона го прослави 64. роденден. Таа на социјалните мрежи сподели видео како танцува во сино-бел летен фустан додека ужива на одмор на Сицилија, Италија. Пејачката …

(Видео) Со лезбиски бакнежи Мадона го прослави 64. роденден Прочитај повеќе »

Мадона и синот Роко заедно ги прославија родендените на Сицилија

Поп-пејачката Мадона во моментов престојува на Сицилија, Италија, заедно со нејзиниот син Роко Ричи, каде ги прославија своите  родендени кои се само неколку дена разлика. …

Мадона и синот Роко заедно ги прославија родендените на Сицилија Прочитај повеќе »

(Фото) Синот на Мадона ѝ ги носи фустаните, пејачката рече подобро му стоеле

Поп ѕвездата Мадона рече дека ја дели облеката со 16 годишниот син Дејвид Банда и дека во нејзините фустани тој изгледа многу подобро од неа. …

(Фото) Синот на Мадона ѝ ги носи фустаните, пејачката рече подобро му стоеле Прочитај повеќе »

Сакаа да ме уапсат зашто симулирав мастурбација за време на турнеја, Мадона зборуваше за новиот документарец

Поп-пејачката Мадона прозборе за новиот документарец кој ќе се снима за неа. Во главната улога ќе биде Џулија Гарнер, актерката позната како заштитен лик од …

Сакаа да ме уапсат зашто симулирав мастурбација за време на турнеја, Мадона зборуваше за новиот документарец Прочитај повеќе »

Жената не мора да се депилира за да биде убава и посакувана, рече ќерката на Мадона, која не се срами од влакната под пазувите

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон, има јасен став за депилацијата. Таа смета дека жената не мора да се депилира за да биде убава и посакувана. …

Жената не мора да се депилира за да биде убава и посакувана, рече ќерката на Мадона, која не се срами од влакната под пазувите Прочитај повеќе »

(Видео) Со провокативен танц и лезбиски бакнеж Мадона отвори ЛГБТИ-настан

Попиконата Мадона имаше настап на одбележувањето на Месецот на гордоста на ЛГБТИ, кој се одржува во САД. Одбележувањето е во спомен на немирите во Стоунвол, …

(Видео) Со провокативен танц и лезбиски бакнеж Мадона отвори ЛГБТИ-настан Прочитај повеќе »

Синот на Мадона облече црвен фустан и гледаше бокс со мајка си

Кралицата на поп-музиката Мадона со нејзиниот син Дејвид заедно го гледаа боксерскиот натпревар меѓу Жервонта Дејвис и Роналдo Ромеро во „Барклис“ арената во Бруклин. Папараците …

Синот на Мадона облече црвен фустан и гледаше бокс со мајка си Прочитај повеќе »

(Видео) Мадона е блокирана од Инстаграм поради голите фотографии

Поп-кралицата Мадона е блокирана на „Инстаграм“ поради објавени голи фотографии. Таа претходно добила и предупредување од администраторите на социјалната мрежа, а беше блокирана за време …

(Видео) Мадона е блокирана од Инстаграм поради голите фотографии Прочитај повеќе »

(Видео) Мадона пак се соблече гола и ги налути фановите

Мадона повторно објави видeо на кое е гола и ги налути фановите. Пејачката во најавата за својата нова NFT-колекција работела со уметник, дизајнер и аниматор со …

(Видео) Мадона пак се соблече гола и ги налути фановите Прочитај повеќе »