(Видео) Мадона евтина и вулгарна

Поп-иконата Мадона на „Инстаграм“ објавила провокативно видео промовирајќи ја новата песна во автомобил. Она што предизвикало голем број на коментари била најзината модна комбинација. Пејачката …

(Видео) Мадона евтина и вулгарна Прочитај повеќе »