Меган Маркл

Потребна ми е терапија за да ги исфрлам секс сцените со Меган во „Суитс“

Во новата книга на Хари, принцот откри непознати детали за кралското семејство, како предавството кое го доживеал, за смртта на мајка му, принцезата Дајана, физичкиот …

Потребна ми е терапија за да ги исфрлам секс сцените со Меган во „Суитс“ Прочитај повеќе »

Вилијам ја нападнал Меган затоа што ја навредила Кејт Мидлтон, откри Хари во мемоарите

Војводата од Сасекс Хари, во своите мемоари кои се објавени во Шпанија, откри голем број непознати детали од животот на британското кралско семејство. По серијалот …

Вилијам ја нападнал Меган затоа што ја навредила Кејт Мидлтон, откри Хари во мемоарите Прочитај повеќе »

Вилијам физички ме нападна и ја нарече Меган дрска и безобразна, рече принцот Хари во последното интервју

Пред да ги објави мемоарите во новата книга Spare која треба да излезе во недела, принцот Хари во последното интервју зборуваше за расправиите со Вилијам. …

Вилијам физички ме нападна и ја нарече Меган дрска и безобразна, рече принцот Хари во последното интервју Прочитај повеќе »

Принцот Хари во мемоарите ќе открие непознати детали за смртта на принцезата Дајана

Принцот Хари во недела ќе ги објави мемоарите во кои ќе открие непознати детали за смртта на неговата мајка, принцезата Дајана. Хари ќе ја објави …

Принцот Хари во мемоарите ќе открие непознати детали за смртта на принцезата Дајана Прочитај повеќе »

Меган и Хари им биле најдосадни на фановите минатата година, објавена листа со најиритирачки фаци за 2022

Хари и Меган Маркл беа именувани за најиритирачки слави лица во 2022 година. Списокот беше објавен само неколку недели по прикажувањето на нивниот документарец на …

Меган и Хари им биле најдосадни на фановите минатата година, објавена листа со најиритирачки фаци за 2022 Прочитај повеќе »

Тие се само нарциси желни за внимание, им порачаа фановите на Хари и Меган по гледањето на документарецот

Популарната кралска двојка, Хари и Меган Маркл наидоа од критики од фановите по нивниот документарец на „Нетфликс“. Многумина коментираат дека само сакаат внимание и ништо …

Тие се само нарциси желни за внимание, им порачаа фановите на Хари и Меган по гледањето на документарецот Прочитај повеќе »

Принцот Хари откри дека ја изгубил невиноста со постара жена

Во новата автобиографија, принцот Хари открил дека ја изгубил невиноста со постара жена. Автобиографијата наводно ќе биде објавена на 10 јануари и ќе се вика …

Принцот Хари откри дека ја изгубил невиноста со постара жена Прочитај повеќе »

Бебето го изгубивме од преголем стрес, Хари и Меган за најтешкиот период во животот во новиот документарец на „Нетфликс“

Принцот Хари и Меган Маркл во една од последните епизоди во нивната документарна серија на „Нетфликс“, тврдат дека го изгубиле детето поради стрес. Меган абортирала …

Бебето го изгубивме од преголем стрес, Хари и Меган за најтешкиот период во животот во новиот документарец на „Нетфликс“ Прочитај повеќе »

Хари и Меган: Кралското семејство ни беше љубоморно затоа што подобро ги извршувавме должностите во палатата

Принцот Хари и Меган Маркл во нивниот нов документарец на „Нетфликс“, рекоа дека сите во кралското семејство ги мразеле, затоа што ги извршувале многу подобро …

Хари и Меган: Кралското семејство ни беше љубоморно затоа што подобро ги извршувавме должностите во палатата Прочитај повеќе »

Меган му има фрлено магија, не можам да го препознаам, рече бившата на Хари во емисијата на Пирс Морган

Бившата девојка на Хари, реалната ѕвезда Кетрин Омани, во разговор со водителот Пирс Морган во неговата емисија Uncensored, рече дека принцот не е истиот од …

Меган му има фрлено магија, не можам да го препознаам, рече бившата на Хари во емисијата на Пирс Морган Прочитај повеќе »

Вилијам и Кејт не сакаат да го гледаат документарецот за Меган и Хари

Принцот Вилијам и неговата сопруга Кејт Мидлтон, не сакаат да го гледаат новиот документарец за Вилијам и Меган Маркл. Тие наводно изјавиле дека никогаш нема …

Вилијам и Кејт не сакаат да го гледаат документарецот за Меган и Хари Прочитај повеќе »

По смртните закани, Меган и Хари се преселија во Калифорнија

Додека живееле во Обединетото Кралство, принцот Хари (38) и неговата сопруга Меган Маркл (41) често биле изложени на разни закани, главно преку интернет. Нил Басу, …

По смртните закани, Меган и Хари се преселија во Калифорнија Прочитај повеќе »

Вработените во кралската палата имаат посебен прекар за Хари и Меган

Персоналот во кралската палата имаат посебен прекар за Хари и Меган Маркл, пишува авторот Гајлс Брандрет во книгата за покојната британска кралица Елизабета, Elizabeth: Intimate …

Вработените во кралската палата имаат посебен прекар за Хари и Меган Прочитај повеќе »

Чарлс ќе им ги одземе титулите на принцот Хари и Меган ако продолжат да штетат на имиџот на кралското семејство

Кралскиот експерт Том Бовер, тврди дека кралот Чарлст Трети може да им ги одземе титулите на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл, ако продолжат …

Чарлс ќе им ги одземе титулите на принцот Хари и Меган ако продолжат да штетат на имиџот на кралското семејство Прочитај повеќе »

Американска компанија објави мемоари на Хари, а фановите критикуваат сè било режија на Меган

Американската компанијата Penguin Random Haouse ги објави на нивната насловна страна мемоарите на принцот Хари, кои официјално треба да бидат објавени на 10 јануари 2023 …

Американска компанија објави мемоари на Хари, а фановите критикуваат сè било режија на Меган Прочитај повеќе »

Новиот документарец за Хари и Меган ќе се прикаже во декември

Новиот документарец за принцот Хари и Меган Маркл ќе се прикаже на „Нетфликс“ во декември пренесе Page Six. Прво се шпекулираше дека побарале да се …

Новиот документарец за Хари и Меган ќе се прикаже во декември Прочитај повеќе »

Принцезата Дијана, поради Чарлс, се посрамотила на првиот Божик поминат со кралското семејство

Принцезата Дијана, поради Чарлс, се посрамотила во 1982 година кога го поминала првиот Божик со кралското семејство, пишува магазинот New Idea. Имено, кралското семејство за …

Принцезата Дијана, поради Чарлс, се посрамотила на првиот Божик поминат со кралското семејство Прочитај повеќе »

Хари и Меган со Елтон Џон и Елизабет Харли го обвинија „Дејли мејл“ дека им ги прислушувал разговорите

Британскиот принц Хари, пејачот Елтон Џон и уште многу други ѕвезди во Британија, почнаа правна постапка против „Дејли Мејл“, за наводно прислушување на телефонот и …

Хари и Меган со Елтон Џон и Елизабет Харли го обвинија „Дејли мејл“ дека им ги прислушувал разговорите Прочитај повеќе »

Новите фотографии од Хари и Меган го засенија кралскиот портрет

Принцот Хари и Меган Маркл беа изоставени од официјалниот портрет на кралското семејство, па сега објавија нивни посебни фотографии на „Инстаграм“. Ги објавија два дена …

Новите фотографии од Хари и Меган го засенија кралскиот портрет Прочитај повеќе »

Scroll to Top