Муслиманка

Праљак бил женет со муслиманка и има три факултети

Слободан Праљак, кој вчера се самоуби додека судот во Хаг му ја читаше пресудата од 20 години затвор, никогаш немал намера да стане војник. Како …

Праљак бил женет со муслиманка и има три факултети Прочитај повеќе »

(Видео) Крава спаси муслиманка, чие семејство сакало да ја убие поради честа

Кравата покажа дека има повеќе човечност отколку двете страшни личности што може да се забележат подолу во видеото. Кравата ги нападнала додека го спроведувале убиството …

(Видео) Крава спаси муслиманка, чие семејство сакало да ја убие поради честа Прочитај повеќе »

Scroll to Top