„Не сум таму“ (2007)

(Фото) Црнци се шегуваа со Татјана Лазаревска и Адријана Кеш

Фолк пејачката Адријана Кеш е во Австрлија, каде ќе има неколку настапи. Таа се пофали и на Инстаграм, дека веќе неколку дена е во Мелбурн, …

(Фото) Црнци се шегуваа со Татјана Лазаревска и Адријана Кеш Прочитај повеќе »

„Вашингтон пост“ ги избра најдобрите 23 филмови снимени по 2000 година

„Вашингтон пост“ состави листа од 23 најдобри филмови од почетокот на 2000 година. Листата е направена со цел да докажат дека не треба  да се …

„Вашингтон пост“ ги избра најдобрите 23 филмови снимени по 2000 година Прочитај повеќе »

Scroll to Top