Ненси Пелоси

Жената која го украла лаптопот на Ненси Пелоси од Капитол, сакала да го продаде на руски разузнавачи

Федералното истражно биро во САД, повело истрага против Рајли Џун Вилијамс од Пенсилванија, жената која се сомничи дека го украла и се обидела да го …

Жената која го украла лаптопот на Ненси Пелоси од Капитол, сакала да го продаде на руски разузнавачи Прочитај повеќе »

(Видео) Гаф на Ненси Пелоси, американската политичарка небаре е робот, направи грешка како во филмот „Матрикс“

Американската политичарка од редовите на демократите и спикер во Претставничкиот дом, Ненси Пелоси, стана хит на социјалните мрежи, поради нејзиниот необичен настап во едно телевизиско …

(Видео) Гаф на Ненси Пелоси, американската политичарка небаре е робот, направи грешка како во филмот „Матрикс“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top