Бриџит Фонда, некогаш секс симбол, денес целосно поинаква

Актерката Бриџит Фонда (58) одамна се повлече од актерството и ретко се појавува во јавноста. Внуката на поранешниот секс симбол и фитнес икона, Џејн Фонда неодамна …

Бриџит Фонда, некогаш секс симбол, денес целосно поинаква Прочитај повеќе »