(Видео) Цеца излезе нервозна од судницата

Пејачката Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша денеска во присуство на судија се обиделе да се смират по мирен пат и да го избегнат судењето, но …

(Видео) Цеца излезе нервозна од судницата Прочитај повеќе »