(Видео) Цеца излезе нервозна од судницата

By

Пејачката Цеца Ражнатовиќ и Јелена Карлеуша денеска во присуство на судија се обиделе да се смират по мирен пат и да го избегнат судењето, но од смирувањето немаше ништо!

dobivaj vesti na viber

Обидот за медитација и смирување по мирен пат беше одржан во Првиот основен суд во Белград, но заврши неуспешно.

Цеца и Јелена околу половина час биле сами со судијата, без адвокатите, и се обиделе да се смират.

Но, набрзо потоа се создал вистински хаос, се слушало викање, па дури и еден од полицајците морал да влезе во просторијата за да ги смири пејачките.

Прва од зградата излегла Цеца, која не била расположена да дава изјави, и  во движење на прашањето од новинарите како поминала изјавила:

„Одлично“.

Видеото погледнете го на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

aniwatcher. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

free anime online AniWatch Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 3

watch anime free Gintama

watch anime dub Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

AniWatch Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

tải go88