Џеф Безос ја остави сопругата за секси водителка

Американскиот милијардер Џеф Безос (54), кој се смета за најбогатиот човек на светот, веќе четири месеци ја изневерувал својата сопруга со поранешната водителка Лорен Санчез, …

Џеф Безос ја остави сопругата за секси водителка Прочитај повеќе »