Барзилај ги повика фановите на Евросонг да дојдат во Ерусалим, а не во Тел Авив

Новата евровизиска кралица, Нета Барзилај, ги запали социјалните мрежи со својот победнички говор повикувајќи ги гледачите в година да дојдат во Ерусалим, пренесува „Раша тудеј“. Нета …

Барзилај ги повика фановите на Евросонг да дојдат во Ерусалим, а не во Тел Авив Прочитај повеќе »