Ники Минаж го посрамоти американскиот шоумен Стивен Колберт

Американската пејачка Ники Минаж го засрами водителот Стивен Колберт во неговото популарно американско шоу додека го промовираше нејзиниот нов албум Queen. Минај со рапување му …

Ники Минаж го посрамоти американскиот шоумен Стивен Колберт Прочитај повеќе »