Поради Никол, Бред Пит би можел да го изгуби спорот со Анџелина Џоли, за старателството над неговите деца

Глумецот Бред Пит е бесен на новата девојка, германскиот модел Никол Потуралски, пишуваат страските медиуми. Како што пренесува National Enquirer, тој мисли дека поради неа, …

Поради Никол, Бред Пит би можел да го изгуби спорот со Анџелина Џоли, за старателството над неговите деца Прочитај повеќе »