Никол Шерцингер во минијатурно бикини позира на јахта во Мексико

Никол Шерцингер негогашна членка на групата Пуси Кет Долс се пофали со фотографија како позира во минијатурно бикини. Пејачката е на одмор во Мексико со …

Никол Шерцингер во минијатурно бикини позира на јахта во Мексико Прочитај повеќе »