(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта

На официјалната страна на Фејсбук, Budapest Business Party (Бизнис забава Будимпешта) e објавена фотографија на која се гледа експремиерот Никола Груевски во друштво на згодна бринета. На …

(Фото) Груевски со порно ѕвездата Роко Сифреди се забавуваше во Будимпешта Прочитај повеќе »