(Фото) Охридска промоција на новиот албум на Каролина

Каролина Гочева синоќа ја имаше охридската промоција на нејзиниот нов албум „Извор“. Познатата пејачка на сцената во салата „Билјанини извори“ во Охрид пред илјадната публика …

(Фото) Охридска промоција на новиот албум на Каролина Прочитај повеќе »