(Видео) „Инструментал бенд“ со нов спот

Македонската музичка група „Инструментал бенд“ ја промовираше песната „Очи пуне суза“. Во спотот во главната улога се појавува учесникот на реалното шоу „Парови“ и гитарист …

(Видео) „Инструментал бенд“ со нов спот Прочитај повеќе »