(Видео) Никола од „Жешко столче“ стана пејач, промовира прва песна и спот

Никола Трпковски познат како Ninne ја објави својата прва песна „Сада знам“. Тој сними и спот, а премиерата ја имаше во „Интермецо бар“. Музиката е на …

(Видео) Никола од „Жешко столче“ стана пејач, промовира прва песна и спот Прочитај повеќе »