(Фото) Моника Белучи го покажа своето ново момче

Италијанската актерка Моника Белучи за првпат во јавноста го покажа својот нов дечко. Белучи на Модната недела во Париз се појави во друштво на Николас Лефебр, …

(Фото) Моника Белучи го покажа своето ново момче Прочитај повеќе »