нимиц

(Видео) Руски експерт: НЛО на видео снимките на Пентагон, не се вонземјани

Воени експерти од Русија велат дека знаат зошто Пентагон ги чувал снимките со средбите од НЛО повеќе од десетина години и ги објавиле сега во …

(Видео) Руски експерт: НЛО на видео снимките на Пентагон, не се вонземјани Прочитај повеќе »

(Видео) Воени морнари по 15 години прозбореа за средба со НЛО

Петмина мажи кои служеле во американската морнарица изјавиле дека биле сведоци на мистериозни летачки објекти кои во 2004 година им пречеле додека изведувале вежби со …

(Видео) Воени морнари по 15 години прозбореа за средба со НЛО Прочитај повеќе »

Scroll to Top