Нина Ангеловска

Во елегантна венчаница се омажи бившата министерка Нина Ангеловска: со сопругот Виктор се венчаа во соборниот храм

Бившта министерка за финансии, Нина Ангелова се омажи со нејзиниот дечко Виктор Станков. Нина носела долг бел елегантен фустан со корсет, додека нејзиниот сопруг одбрал …

Во елегантна венчаница се омажи бившата министерка Нина Ангеловска: со сопругот Виктор се венчаа во соборниот храм Прочитај повеќе »

(Видео) Нина Ангеловска и свршеникот направија журка на море со пријатели и вино славеа за љубовта 

Нина „Групер“, поранешната министерка за финансии, Нина Ангеловска направи журка со нејзини и блиски пријатели на нејзиниот свршеник Виктор Станков за нивното запросување кое се …

(Видео) Нина Ангеловска и свршеникот направија журка на море со пријатели и вино славеа за љубовта  Прочитај повеќе »

Од Малта на Миконос, нема зима за бившата министерка Нина Ангеловска

Поранешната министерка за финансии Нина Ангеловска е на одмор на Миконос. Таа објави фотографии на социјалните мрежи, а друштво и прават две пријателки. „Резиме на …

Од Малта на Миконос, нема зима за бившата министерка Нина Ангеловска Прочитај повеќе »

„Нема лесен пораз“, министерката Ангеловска со поддршка за ракометарите

Министерката за финансии Нина Ангеловска, заедно со гувернерката на Народна банка Анита Бежовска, од трибините во Виена ги бодреа македонските ракометари на Европското првенство.  И …

„Нема лесен пораз“, министерката Ангеловска со поддршка за ракометарите Прочитај повеќе »

Scroll to Top