нина јанева

Сефер пак се ожени, Вишка се разведе, а Дунавка го љуби Владо

Годинава што изминува е во знакот на свадбите и на разводите на нашите јавни личности. Се венчаа музичари, политичари, спортисти и водители, а многу јавни …

Сефер пак се ожени, Вишка се разведе, а Дунавка го љуби Владо Прочитај повеќе »

(Фото) Се омажи Нина Јанева, невеста во црно

Поп-пејачката Нина Јанева на 19 октомври се омажи со нејзиното момче Александар. Невестата наместо бела венчаница, носеше црн комбинизон, а на венчавката имаше само 13 …

(Фото) Се омажи Нина Јанева, невеста во црно Прочитај повеќе »

Scroll to Top