(Видео) Американска скијачка доживеа тешка несреќа за време на велеслаломската трка на ЗОИ

Американската скијачка Нина О’брајан доживеа тешка несреќа за време на велеслаломската трка на Зимските олимписки игри во Пекинг. Таа доживеа тежок пад на само неколку …

(Видео) Американска скијачка доживеа тешка несреќа за време на велеслаломската трка на ЗОИ Прочитај повеќе »